Онкологiя. Пiдрручник

Книга Онкологiя. Пiдрручник

Год издания:

   У підручнику вміщено відомості із загальної та спеціальної онкології. Наведено дані, що стосуються сучасного розуміння етіології і патогенезу злоякісних пухлин, а також взаємозв'язків організму та пухлини.
   Наведено статистичні дані про захворюваність в Україні. Розглянуто епідеміологію, етіологію, патологічну анатомію, передпухлинні стани, клініку та діагностику окремих пухлин. В опису конкретних локалізацій раку використано Міжнародну класифікацію TNM 2002 р. Висвітлено принципи лікування та реабілітації онкологічних хворих з урахуванням сучасних досягнень онкохірургії, променевої і хіміотерапії пухлин, а також можливостей гормоно- й імунотерапії.
   Матеріал викладено відповідно до міжкафедральної програми з онкології МОЗ України для студентів лікувальних факультетів.
   Для студентів вищих медичних закладів освіти III—IV рівнів акредитації, лікарів-інтернів, практичних лікарів.

СкачатьРазмер
Файл onkologiya_-_pod._red._b.t.bilinskogo.djvu8.27 МБ

Программы для чтения.

                       Для того чтобы скачать программу нажмите на картинку.

WinDjView — это быстрая и удобная программа для просмотра файлов формата DjVu под Windows с вкладками для документов, непрерывной прокруткой страниц и расширенными возможности печати. Она основана на свободно распространяемой библиотеке DjVuLibre. Формат DjVu позволяет сохранять документы и картинки с высоким качеством в файлы малого размера. Формат DjVu

AlReader для Windows — универсальная программа для чтения на устройствах под управлением Windows. Обладает огромным множеством функций, высокой гибкостью настроек, поддержкой скинов и профилей. Бесплатна для русскоязычных пользователей. Формат FB2, TXT, RTF, HTML, CHM, PDB/PRC (PalmDOC, zTXT mode 1), TCR, EPUB,DOC, DOCX, ODT, SXW, ABW, ZABW.

AlReader для Android — универсальная программа для чтения на устройствах под управлением Android. Обладает огромным множеством функций, высокой гибкостью настроек, поддержкой скинов и профилей. Бесплатна для русскоязычных пользователей. Формат FB2, TXT, RTF, HTML, CHM, PDB/PRC (PalmDOC, zTXT mode 1), TCR, EPUB,DOC, DOCX, ODT, SXW, ABW, ZABW.

WinRar — архиватор файлов в форматы RAR и ZIP для 32- и 64-разрядных операционных систем Windows и ReactOS. Считается одним из лучших архиваторов по соотношению степени сжатия к скорости работы.